Menu Zavřeno

ALENA ŠTURMOVÁ

“Svět náleží vítězi a vítězem může být každý, kdo má dost rychlosti a vytrvalosti.”

Alena Šturmová

PARTNER

Pracovní zkušenosti získala v konzultačních firmách Ernst Young a Accenture. Má několikaletou zkušenost s vedením a transformací HR útvaru a celé firmy v největší retailové bance v ČR (Česká spořitelna). Aktuálně 10 let působí jako nezávislý konzultant a snaží se se svými klienty hledat cesty a řešení a to jako konzultant, kouč i lektor. Celkově působí více než 20 let v oblasti řízení lidských zdrojů – náboru a výběru zaměstnanců, odměňování a zaměstnaneckých výhod, vzdělávání a profesního rozvoje. Má zkušenosti se souvisejícími procesy změny organizační struktury – propouštění zaměstnanců, notifikační trénink a outplacement, s centralizací podpůrných aktivit v rámci holdingu, restrukturalizací společnosti, nastavováním procesu, průzkumy spokojenosti zaměstnanců a vyjednávání s odbory.

Vystudovala VŠE v Praze, kde se věnovala ekonomii, managementu, HR a psychologii. Je certifikovaným uživatelem nástrojů Garuda a TalentQ. Absolvovala studium na Gestalt Institutu v Praze.

Klíčovými kompetencemi jsou veškeré aspekty personálního řízení, optimalizace procesů, rozvoj manažerských dovedností, koučink, řízení změn, vzdělávání, nábor a výběr zaměstnanců.

Alena dokázala najít balanc mezi péčí o svého syna a budováním kariéry. Je milovnicí dobrého jídla, svého domova, má ráda ve věcech pořádek. Nikdy nepohrdne dobrou knihou, rozhovorem se svými přáteli a možností se jít protáhnout při běhání nebo pilates.