Menu Zavřeno

ZÁKAZNICKÉ REFERENCE

Darina Khierová - seminář Controlling pro manažery

Sedlecký kaolin a.s., controller a finanční účetní
5

"Školení Leadership Synergy Community s.r.o., konkrétně Controlling pro manažery, bylo pro mě výbornou zkušeností a získáním mnoha informací a instrukcí, jak jednoduše a odborně zavádět systém controllingu v podniku. Oceňuji dokonalou odbornost přednášejícího a hlavně prioritu v komunikaci a ve sdílení znalostí a zkušeností mezi jednotlivými účastníky semináře. Všechny příklady byly použity z praxí konkrétních společností, padla spousta námětů a vzorů, z kterých lze efektivně čerpat i pro potřeby naší společnosti. Školení probíhalo v příjemné atmosféře, kvalitním prostředí s výborným organizačním zajištěním."

Nikola Bokotová - projekt implementace čárových kódů

Lias Vintířov, LSM k.s.
4.5

"Projekt byl správně veden. Cíle byly splněny v daném čase. Líbilo se mi téma projektu, které umožní firmě efektivněji využívat technologii a usnadní práci s daty a přenosem informací."

Marek Krössl - projekt implementace čárových kódů

Lias Vintířov, LSM k.s.
5

"Profesionální přístup. Správné složení týmu. Tah na bránu."

Tomáš Rückl - Konference Svobodná firma a důvěra

Empower Modular, k.s.
4.5

Líbily se mi "nové tváře", myšlenky, obohacení o zkušenosti odjinud. Propojení semináře s "Franklin Covey", myšlenky, teze DEA. Prostředí, zamyšlení, co jsou firemní hodnoty.

Luboš Veselý - Konference Svobodná firma a důvěra

Toyoda Gosei
5

Hromada praktických, inspirativních příkladů, jak řešit problematiku směřující ke svobodné firmě, důvěře. Velmi pozitivní nálada a často zábavná diskuze nad vážnými tématy.

Martin Kuržeja - Konference Svobodná firma a důvěra

Grammer
5

Spousta inspirativních myšlenek, které bude potřeba zpracovat. Bylo to z reálného života firem.

Kateřina Zapletalová - Konference Svobodná firma a důvěra

Moser
4

Prezentace lidí ze skutečné firemní praxe, konkrétní příklady. Přátelská atmosféra, výborná organizace. Příjemné prostředí a kvalitní občerstvení.

Martin Fortelny - Konference Svobodná firma a důvěra

Advanto
4.5

Bylo to praktické, osobní, lidé z vyššího managementu, krásné prostředí. Příště trochu více času na networking.

Dioss

Ladislav Kröbl - Konference Svobodná firma a důvěra

Dioss
5

Líbila se mi atmosféra, pochyby a inspirace. Pro Dioss konkrétně potřebujeme inspiraci, jak pracovat v náboru, zapracování a stabilizaci dělníků. Uplatňování elementů svobody a důvěry právě v těchto profesních skupinách.

https://www.ice.cz/cs

Tomáš Vránek - Konference Svobodná firma a důvěra

ICE
3.5

Odvaha k jejímu uspořádání, jistá míra punku, prostory, občerstvení, příjemná atmosféra.

https://www.btech.cz/cs

Ivana Rösslerová - Konference Svobodná firma a důvěra

B:Tech
4.5

Líbilo se mi téma důvěra, řečnící, vybrané prostředí a příjemná atmosféra. Kombinace přednášky (prezentace) a panelů. Příště sdělit plénu, kdo všechno v něm je (např. přijela většina z HR nebo CEO apod.). Není možné obejít o přestávkách všechny účastníky a zjistit, s kým jsem strávila celý den.

Jana Kovaříková - seminář Controlling pro manažery

HEUNISCH, s.r.o.
5

"Školení Controlling pro manažery bylo pro mě velice zajímavé a inspirující. Před seminářem jsem neměla velké povědomí, o čem controlling je. Díky LSC a také díky jednotlivým účastníkům jsem se dozvěděla mnoho užitečných informací, které mě posunuly zase o kousek dále na mé cestě za poznáním "tajemství" controllingu. Kromě samotného školení musím pochválit rovněž výběr místa konání a pečlivou organizaci celého dne. Pevně věřím, že nově získané zkušenosti dokážeme uplatnit nejen ve Slévárně HEUNISCH v Krásné u Aše, ale rovněž je budeme schopni předat i svým kolegům v ostatních závodech koncernu Heunisch a to v sídle v Bad Windsheimu a pobočkách ve Steinachu/Durynsku a v Brně."

Martin Hyneš - mentoring

Toyoda Gosei Czech, s.r.o., Acting Manager Production Engineering and Maintenance
5

"Je to dost dlouho, co jsem z někoho cítil přirozené "vůdcovství". To, když se s někým bavíte a víte, že by jste za ním šli kamkoliv. Gerhard mi ten pocit připomněl při našich pravidelných setkáních. To, jakým způsobem dokáže motivovat a vést, je skoro nevídané. Chci ti poděkovat za "restart" v mém zaměstnání, za spoustu zkušeností, které si mi předal a za přístup, který si mi ukázal a hlavně za to, jak být dobrá vůdčí osoba!"

Dioss

Ladislav Kröbl - analýza procesů

Dioss Nýřany a.s., Generální ředitel
5

"Cením si zkušenost LSC s jednotlivými tématy z praxe. Nové pohledy na úlohy a řešení. Důkladná příprava před, během a po akci. Víme, co umíte."

Miloš Střecha - seminář Produktová a marketingová strategie

HEUNISCH, s.r.o., Projektový manaže
5

"Dvoudenní školení, kterého jsme se s kolegou zúčastnil bylo skutečně přínosem. Co chybí naší společnosti je jasná vize obchodu do budoucna. Díky nástrojům a strategii, která nám byla p. Debnárem a jeho kolegyní představena, jsme dnes schopni začít stavět naší marketingovou strategii. Definovat si trh, dle jasných pravidel a oslovit zákazníky s nabídkami, které budeme schopni, dle nastavených procesů, takříkajíc "ušít na míru". Celé školení probíhalo velice profesionálně a naše spolupráce s firmou LSC již pokračuje i v jiných oblastech poradenství, zaměřeného na vývoj naší firmy."

Michael Igari - seminář Controlling pro manažery

ept connector s.r.o., finanční controller
5

"Seminář controlling pro manažery hodnotím velice kladně. Bylo velice přínosné nahlédnout na controlling z pohledu ostatních firem a nově nabité zkušenosti aplikovat u nás."

Pavel Janus - seminář Controlling pro manažery

Integrovaná střední škola technická a ekonomická, ředitel školy
5

"I přes převážně výrobní oblast, kterou controlling reprezentuje, byla pro mne akce velmi přínosná... proč? ... Vzdělávací segment potřebuje také validní a měřitelná data, jiný úhel pohledu, efektivní systematizaci vedoucí k racionálním procesům."

BD Sensors

Boris Papp - seminář Produktová a marketingová strategie

BD-SENSORS s.r.o., COO
5

"Za naši společnost, BD-SENSORS s.r.o. bych rád poděkoval za velmi podnětný a praktický seminář, na základě kterého jsme už aktivně začali zpracovávat naši firemní Produktovou a marketingovou strategii. Určitě bylo výborné, že byla možnost si v rámci semináře rozmyslet koncept své strategie a jednotlivé kroky přímo diskutovat s přítomnými účastníky semináře."

NAŠI ZÁKAZNÍCI