4. etapa PRO VÝROBA Tour 2023

22. a 23.června jsme měli možnost na vlastní kůži zažít příběh české značky Tatra v Kopřivnici.

Tato etapa byla velmi inspirativní, posláním bylo ukázat, jak Tatra přežila jako nejstarší automobilka střední Evropy a jakou roli hráli a hrají její současní čeští majitelé.

Tatra bojuje jako lev o své místo na vysoce konkurenčně náročných trzích několika kontinentů, mnohokrát povstala jako fénix, některá období pro ni nebyla vůbec lehká. Přesto však se snaží zachovat si schopnost vyvíjet a vyrábět špičková nákladní vozidla do všech podmínek, i těch nejtěžších – ostatně, i to jsme měli možnost zažít a vyzkoušet na polygonu v areálu, kde účastníky této etapy provezli velmi zkušení testovací jezdci. Zážitek to byl neskutečný.

Inspirací je také budování jedinečnosti postavené na „Jinakosti“ vycházející z podvozkové platformy, přes rozvíjení mimořádných technických schopností až po poskytované služby.

Příběh Tatry je i o tom, jak rozvíjet strategii podstavenou na základních hodnotách Tradice, Jinakost, Respekt.

Všechny tyto cíle se podařilo naplnit, navštívili jsme výrobu, slyšeli mnoho zajímavých příběhů od historie až po současnost a po velmi nabitých dnech jsme se mohli s účastníky rozloučit prohlídkou muzea a obědem.

Všechny fotky a další informace o etapách zde: https://www.i2m.cz/pro-vyroba-tour

Těšíme se na následující etapy, další nás čeká již brzy v BD Sensors.

Picture of Jana Levová

Jana Levová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.