6 klíčových kompetencí pro vedení týmu

V týdnu od 12.-15.11.2019 jsme pro naše zákazníky realizovali ve spolupráci Leadership Synergy Community a firmy FC Czech (zastoupení FranklinCovey pro ČR a SR) (www.franklincovey.cz) dvě dvoudenní školení, stále ještě “netradičního formátu v rozsahu zapojení účastníků”, pro více než 30 účastníků.

Školení se týkalo aktuálně hodně diskutované role a potřeb rozvoje pro první úroveň vedoucích zaměstnanců (tj. pro ty, kteří na přímo řídí zaměstnance) – “6 klíčových kompetencí pro vedení týmu”. Obě školení proběhla ve velmi družné a konstruktivní atmosféře s opravdu velkým zapojením účastníků do probírané látky. Dle hodnocení účastníků se jednalo o velmi úspěšnou akci s NPS hodnocením (net promoter score) na úrovni 80 hodnocení semináře (prvotřídní výsledek) a přes 50 hodnocení použití v praxi (skvělý výsledek). Děkujeme tímto našim zákazníkům – Lias VintířovSlévárna HeunischKalibra Nova a Dioss Nýřany za ochotu vzdělávat své zaměstnance formou, která míří na základní předpoklady úspěšného vedení týmu a svým kolegům lektorům Radkovi Maňáskovi a Ondřeji Komancovi za skvělou spolupráci.

Gerhard Knop

Picture of Gerhard Knop

Gerhard Knop

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.