Menu Zavřeno

Adaptace příklad

Na základě zkušeností se zaškolovacím procesem jsme se rozhodli pomoci firmám v úvodu zaměstnání i při převodu zaměstnanců při využití rozrůstající se komunity odborníků – konzultantů i zaměstnanců.

Adaptace je zlehčována na práci personálního – smlouva, zaškolení a na pracoviště. Potenciál zvýšení angažovanosti je na začátku, pro nás tedy spíše ještě před 1. dnem ve firmě a v prvních hodinách. To je „nejzákladnější“ adaptace – od dohody o nástupu po max. 5. pracovní den. Až v 66% firem nedostávají zaměstnanci systematické úvodní zaškolení.

Jak by mohla tedy adaptace vypadat? Je důležité si rozvrhnout jednotlivá školení (berte jako příklady, adaptaci pasujeme na konkrétní firmu) do několika částí. Nejméně však následovně (pro detail rozklikněte)

Pakliže chcete vytvořit kompletní adaptaci ve Vaší společnosti, či její části, přejděte do našeho “e-shopu” a vyberte si vše, co Vás zajímá a pak v košíku objednejte. Jedná se o nezávaznou poptávku a budeme Vás co nejrychleji informovat o možnostech spolupráce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *