Adaptace příklad

Na základě zkušeností se zaškolovacím procesem jsme se rozhodli pomoci firmám v úvodu zaměstnání i při převodu zaměstnanců při využití rozrůstající se komunity odborníků – konzultantů i zaměstnanců.

Adaptace je zlehčována na práci personálního – smlouva, zaškolení a na pracoviště. Potenciál zvýšení angažovanosti je na začátku, pro nás tedy spíše ještě před 1. dnem ve firmě a v prvních hodinách. To je „nejzákladnější“ adaptace – od dohody o nástupu po max. 5. pracovní den. Až v 66% firem nedostávají zaměstnanci systematické úvodní zaškolení.

Jak by mohla tedy adaptace vypadat? Je důležité si rozvrhnout jednotlivá školení (berte jako příklady, adaptaci pasujeme na konkrétní firmu) do několika částí. Nejméně však následovně (pro detail rozklikněte)

Pakliže chcete vytvořit kompletní adaptaci ve Vaší společnosti, či její části, přejděte do našeho “e-shopu” a vyberte si vše, co Vás zajímá a pak v košíku objednejte. Jedná se o nezávaznou poptávku a budeme Vás co nejrychleji informovat o možnostech spolupráce.

Picture of Monika Harabišová

Monika Harabišová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.