Druhá kariéra: Politika MPSV v oblasti individuální a firemní podpory v oblasti reskillingu a upskillingu

Anna Brabcová je odbornicí v oblasti sociálního podnikání a integrace na trh práce. Její práce a angažovanost jsou inspirací pro mnohé.
ANNA BRABCOVÁ

Momentálně je ředitelka odboru integrace trhu práce sekce zaměstnanosti na Ministerstvu práce a sociálních věcí. V minulosti působila především v nevládním sektoru, zejména v oblasti migrace a lidských práv. Byla ředitelkou Konsorcia nevládních organizací pracujících s migranty, dříve působila v Amnesty International. Působila také v kanceláři OSN v Praze či v oblasti evropských fondů. Dlouhodobě se zabývá problematikou diskriminace a rovných práv, integrací znevýhodněných skupin, dalším vzděláváním a integrací na trh práce. Vystudovala Mezinárodní studia a Veřejnou a sociální politiku na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Jsme rádi že pozvala naše pozvání a vystoupí na naší konferenci 2.kariéra, která se koná dne 29.2.2024. Více informací naleznete na webu konference.

Picture of Jana Levová

Jana Levová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.