2 konference Bez bolesti není růstu: Víme co nás čeká?

Nacházíme se na prahu událostí, které znamenají zásadní proměnu socioekonomických vztahů. Tato proměna má celospolečenské dopady, pro jejichž zvládnutí jsou stěžejní nejen technologické předpoklady, ale především změna–transformace způsobu myšlení společnosti, jejích elit i jednotlivců.
Schodolezec

Naším cílem je inspirovat lídry a vedoucí představitele firem k této změně a k proaktivnímu přístupu při budování silnějších, odolnějších organizací připravených na budoucnost.

  • Jaké výzvy jsou před námi?
  • Jaká je vize České republiky a jak jsme připraveni?
  • Jak změny a transformace zvládají české firmy?

Konference Bez bolesti není růstu II vám nabídne pohled na změny a výzvy zítřka očima ekonoma, filosofa, stratéga i lídrů českých firem.

Program a workshopy

KEYNOTE SPEAKERS: Tomáš Sedláček a Václav Němec

Poznatky a zkušenosti řečníků konference doplníme workshopy, ze kterých si odnesete praktické tipy. Jednotlivými tématy vás provedou konzultanti FranklinCovey a Leadership Synergy Community. Workshopy mají omezenou kapacitu míst, proto si své místo rezervujte předem a vyberte si vstupenku s odpovídajícím workshopem. Pokud ale dáváte přednost debatám s ostatními hosty, využijte časové okno pro networking. Čeká vás nabitý program se zajímavými řečníky, panelovou diskuzí a dvěma tematickými workshopy i časem na networking. Těšíme se na vás 18.4.2024 v moderním prostoru Spojka events v čase 9-17 hodin.

Více informací naleznete na stránkách konference.

Schodolezec II
Alex K.

Alex K.

ICT Konzultant Leadership Synergy Community s.r.o.

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.