Jak to před 5 lety začalo, ale já u toho nebyl

Dne 23. července to bylo pět let, kdy Leadership Synergy Community oficiálně zahájila svou činnost. Je to sice skvělá informace, nicméně já u jejího vzniku nebyl. V tu dobu jsem měl totiž na starosti jiné věci. Mou hlavu plnily úkoly ombudsmana a pracoval jsem pro blaho korporátní firmy.

Ke komunitě jsem se přidal až v roce 2020. Netušil jsem, že se stane mým druhým domovem. Od té doby se v životě komunity mnohé událo. Rozrostla se o nové členy a zanechala za sebou hezkou řádku realizovaných projektů. Každý z nás do ní svým příchodem přinesl něco unikátního. A právě díky tomu dokážeme zvládat náročné úkoly a ještě se u toho skvěle bavit.

Rád bych Leadership Synergy Community k tomuto výročí srdečně poblahopřál. Přeji vše nejlepší a především to, aby se neustále rozšiřovala o pohodové lidi stejně tak jako doposud.

Je to neuvěřitelná cesta a jsem rád, že jsem její součástí.

Picture of Alex K.

Alex K.

ICT Konzultant Leadership Synergy Community s.r.o.

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.