Menu Zavřeno

Testimonials

NÁŠ PŘÍBĚH

NÁŠ PŘÍBĚH

 • PŘÍBEH GERHARD

  Gerhard se po 25 letech zkušeností v korporátních firmách vydal cestou pomoci firmám. Stal se koučem Franklin Covey, ambasadorem projektu Žijeme regionem, a i když to ještě neví, tak partnerem v LSC.

 • PŘÍBĚH PETER

  Peter měl za sebou dlouhá léta zkušeností z různých firem a oborů v roli konzultanta a kouče a správce Svěřeneckého fondu. Tyto zkušenosti stojí za prvotní myšlenou sdílení zkušeností.

 • 23. červenec 2018

  Peter s Gerhardem se jednoho dne dali do řeči o rozvoji malých a středních firem a o rozvoji regionu, potenciálu sdílení znalostí, výměny zkušeností na úrovni lokálních i velkých komunit a jejich společném zájmu, což dalo vzniknout dnešnímu LSC-éčku.

 • 1. ROK PŮSOBENÍ

  Pracovali jsme pro sedm zákazníků a uspořádali jsme akce (semináře, konference) pro osmnáct zákazníků. Naše komunita čítá přes 25 konzultantů z různých procesů, způsobů myšlení, odborností, praxí na různých úrovních řízení a v různě velkých firmách. Naše NPS dosáhlo 88 %.

 • 09. DUBNA 2020

  Prvotní "seznamovačky" na konferenci Fenomén 4.0 ve Zlíně a setkání konzultantů daly vzniknout komunitě, jejímiž členy jsou CE-PA, ProLean, Edunett a LSC

 • 17. ZÁŘÍ 2020

  Čeká nás další důležitý milník v podobě Konference - Inspirativní setkání pro personalisty, jejímž nosným tématem bude inspirace ke změně stylu vedení firmy. Cílem konference bude především vzájemná inspirace.

Poslání

“Pomáháme ti stát se lídrem, hledáme synergie a vytváříme komunity.”

Vize

“Jsme stále rostoucí komunitou, která posunuje ty, kteří chtějí.”

Hodnoty

DŮVĚRA

INSPIRACE