Menu Zavřeno

Konference Svoboda a důvěra

Svoboda, důvěra, zodpovědnost
To byla hlavní témata konference v Karlových Varech. Z pohledu organizátora Leadership Synergy Community s.r.o. příjemné konstruktivní diskuse lidí, kteří se o něco snaží a jsou otevření jiným názorům


A závěry?

K dalším závěrům se dostaneme v individuálních článcích a příspěvcích.

A dostali jsme se i k tématu alternativního školství s Tomáš Kopecký a #leaderinme (FranklinCovey Czech & Slovak Republics)

A také jsme nedořešili téma #svobodnáfirma v korporacích… Co s tím?

Kdo byl mezi účastníky?

Petr KazíkOlga KupecPetr JureckaMartin KořínekTomáš MusilIvana Rösslerová, Kateřina Zapletalová (Moser), Rudolf Borýsek (Lias Vintířov), Josef Dolecek a mnoho dalších.

Hodnocení konference

Prezentace lidí ze skutečné firemní praxe, konkrétní příklady. Přátelská atmosféra, výborná organizace. Příjemné prostředí a kvalitní občerstvení.

Kateřina Zapletalová

Moser
4

Bylo to praktické, osobní, lidé z vyššího managementu, krásné prostředí. Příště trochu více času na networking.

Martin Fortelny

Advanto
4.5
Dioss

Líbila se mi atmosféra, pochyby a inspirace. Pro Dioss konkrétně potřebujeme inspiraci, jak pracovat v náboru, zapracování a stabilizaci dělníků. Uplatňování elementů svobody a důvěry právě v těchto profesních skupinách.

Ladislav Kröbl

Dioss
5

Líbili se mi "nové tváře", myšlenky, obohacení o zkušenosti odjinud. Propojení semináře s "Franklin Covey", myšlenky, teze DEA. Prostředí, zamyšlení, co jsou firemní hodnoty.

Tomáš Rückl

Empower Modular, k.s.
4.5
Toyoda Gosei

Hromada praktických, inspirativních příkladů, jak řešit problematiku směřující ke svobodné firmě, důvěře. Velmi pozitivní nálada a často zábavná diskuze nad vážnými tématy.

Luboš Veselý

Toyoda Gosei
5

Spousta inspirativních myšlenek, které bude potřeba zpracovat. Bylo to z reálného života firem.

Martin Kuržeja

Grammer
5
https://www.ice.cz/cs

Odvaha k jejímu uspořádání, jistá míra punku, prostory, občerstvení, příjemná atmosféra.

Tomáš Vránek

ICE
3.5
https://www.btech.cz/cs

Líbilo se mi téma důvěra, řečnící, vybrané prostředí a příjemná atmosféra. Kombinace přednášky (prezentace) a panelů. Příště sdělit plénu, kdo všechno v něm je (např. přijela většina z HR nebo CEO apod.). Není možné obejít o přestávkách všechny účastníky a zjistit, s kým jsem strávila celý den.

Ivana Rösslerová

B:Tech
4.5

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *