Nenechte se chytit do zlaté klece. Jak na to se dozvíte na konferenci 1.6.2022 v Praze pod názvem: “Zlatá klec”

Vy, kteří s námi spolupracujete, nebo nás sledujete víte, že každý rok pořádáme inspirativní akci. Naše konference jsou ve znamení přátelské atmosféry a setkání s vizionáři z úspěšných společností, kteří budují unikátní firemní kulturu.
ZlataKlec

Kolik vašich zaměstnanců je ve „Zlaté kleci“? To vše díky mzdě, pracovní pozici uvedené na vizitce, služebnímu vozidlu, které nikde jinde nedostanou? Může být „Zlatá klec“ i v pozitivních, svobodných firmách? A jak taková „klec“ vypadá?

Letošní ročník přináší dvě zásadní novinky:

  • Konferenci pořádáme se společností FranklinCovey Czech & Slovak Republics, se kterou nás pojí stejné principy a pohled na firemní kulturu. 
  • Konference se bude konat v Praze, která je blíže ke středu Česka a pro většinu účastníků dostupnější než Karlovy Vary. Na webu zlataklec2022.cz si již teď můžete rezervovat své místo. V průběhu dalších dní zde najdete veškeré informace, včetně speakerů, programu a zázemí.
  • Vše pilujeme do poslední chvíle. Rezervujte si termín ve svých kalendářích a buďte u této jedinečné akce společně s námi. 

Srdečně zveme a těšíme se na Vás. Tým FRANKLIN COVEY & LSC

Picture of Jana Levová

Jana Levová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.