Kde a jak nás zastihnete

Jak se s námi spojit?

Bude praktické použít formulář k odeslání vaší zprávy. Sdělte nám v ní, s čím vám můžeme pomoci a my se brzy ozveme zpět. Pokud nás chcete osobně navštívit, velmi rádi vás přivítáme. Raději se však telefonicky ujistěte, že budeme v kanceláři přítomni. Pokud tam totiž právě nejsme, tak pracujeme v terénu na zakázkách našich klientů.

Když nám chcete napsat

office@lsctogether.com

Když chcete telefonovat

+420 724 182 525

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Leadership Synergy Community s.r.o. ke zpracování vašich zadaných údajů za účelem odpovědi na vaši odeslanou zprávu. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Jak nakládáme s vašimi údaji naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů.

Kontaktní informace

Kde nás najdete?

Sídlíme v budově Cantina LaFresca. Pro váš vůz použijte přilehlé parkoviště, kde je parkování zdarma. Vchod naleznete z boční strany, (na fotografii budovy pravá strana) je zde recepce. Vstup je bezbariérový a uvnitř můžete použít výtah.

LSC Lokalita

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.