Druhá kariéra: Ze zdravotní sestřičky k tvůrci luxusních šperků L’Antidote

„Není lehké přeskočit do jiné profese, do jiné role. Není lehké se jít učit znovu něco jiného, ani stát se majitelem a podnikatelem. Ale, když je vůle, vášeň a veselá mysl, jde dokázat vážně hodně.“

Markéta Macháčková, původem z Karlovarského kraje, je jednou z tvůrců luxusní české značky šperků L’Antidote. Přestože je původní profesí zdravotní sestřičkou, rozhodla se věnovat výrobě šperků a vydat se tak na svou cestu za druhou kariérou.

Cesta k budování vlastní značky začala z nutnosti. Dvě matky se v šatně mateřské školky shodly, že nemohou najít vhodné dětské náušnice. Společně se jim povedlo vybudovat nejen přátelství, ale i velmi luxusní značku, kterou si oblíbila i slovenská prezidentka. Jejich kolekce náušnic, prstenů, náramků i náhrdelníků je jednoduchá a nejčastěji zdobená drahými kameny.

Jsme rádi, že Markétu můžeme mít jako mluvčí na naší konferenci Druhá kariéra, kde s námi tento inspirativní příběh bude sdílet.

Jana Levová

Jana Levová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.