Měníme název firmy na 100UPAT s.r.o.

Vážení klienti, dodavatelé a partneři, dovolujeme si Vás informovat o významné změně v naší společnosti. K 30.4.2024 (v obchodním rejstříků během několika dní) dochází ke změně názvu firmy z původního „Leadership Synergy Community s.r.o.“ na nový název „100UPAT s.r.o.“.

Tato změna názvu je výsledkem delšího procesu a promyšlené strategie, která reflektuje následující klíčové důvody:

  • Zpřesnění zaměření: Původní název neodpovídal ideální cílové skupině našich klientů – menších až středně velkých a českých, především regionálních, firem.
  • Přeorientování naší činnosti: Po zkušenostech s budováním rozsáhlé komunity jsme se rozhodli změnit formát naší práce s konzultanty a soustředit se více na stálou spolupráci s vybranými partnery. Šíře potenciální nabídky odborností se nemění, stale můžeme spolupracovat s vice než 20 konzultanty, avšak četnost vzájemné komunikace a oboustranná očekávání redukujeme.
  • Zúžení našeho portfolia: Vyjasnili jsme nabídku našich hlavních produktů, které budeme prezentovat jako klíčové – včetně oblastí jako jsou sladění firem (strategie, vize, klíčové priority), interní komunikace a kvalita porad, organizace firemních akcí, IT stabilizace a procesy v oblasti personalistiky.
  • Zlepšení identifikace: Nový název lépe bude lépe korespondovat s našimi marketingovými kanály a usnadní tak naše vzájemné propojení.

Věříme, že nový název „100UPAT s.r.o.“ lépe vystihuje naše současné i budoucí zaměření a umožní nám efektivněji komunikovat a prezentovat naše služby.

Pro další otázky nebo pokud byste měli zájem o osobní setkání a přímou diskusi, jaké přínosy pro Vás tato změna představuje, nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na další spolupráci pod novým názvem a děkujeme za Vaši důvěru a podporu v průběhu této změny.

Naše kontaktní údaje (email, web) zůstávají v platnosti a postupem času dojde k jejich převodu pod „@100upat.cz“.

Jménem kolegů Monika Harabišová (harabisova@lsctogether.com), Jana Levová (office@lsctogether.com) a Alex Kozák (kozak@lsctogether.com).

S pozdravem a přáním mnoha úspěchů, Gerhard Knop

Picture of Gerhard Knop

Gerhard Knop

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.