Představení týmu: Martin Klomínek

Dalším členem našeho týmu je Martin Klomínek. Je profesně nejmladším členem komunity, ale myslíme, že mezi nás zapadl velice dobře a rychle.

Kdo jsi a co umíš?

Myslím, že bych se mohl označit hlavně za technika/technologa, ale díky studiu a příležitosti pracovat na různých projektech ve výrobních podnicích jsem získal i zkušenosti s managementem. Myslím, že díky práci na několika Lean projektech umím dobře chápat procesy a jejich provázanosti do jiných odvětví, případně je pak dále rozvíjet, a to jak procesně, ale i technicky.

Co pro Tebe znamená synergie?

Nepostradatelnou součást dobré spolupráce, a to co dělá z pracovní skupiny lidí opravdový tým. Zjednodušeně, jak řekl Jan Werich: „Ten umí to, ten zas tohle a všichni dohromady udělají moc.“

Jak osobně vnímáš důvěru?

Jako relativně křehkou věc, která je důležitá pro dobré vztahy a spolupráci. Něco jako dobrá image společnosti. Je potřeba ji dlouhodobě budovat, ale ztratit ji lze v okamžiku.

Picture of Jana Levová

Jana Levová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.