Rok se s rokem sešel… zase firemní strategie

Kdo jste s námi déle, víte, že se každoročně scházíme a diskutujeme nad probíhajícími projekty a plány do dalšího roku. Vždy si to trochu zpříjemníme pracovně nepracovními aktivitami.

Minulý rok byl alespoň v našem prostředí ve znamení změn a toho, aby nám naši zákazníci více porozuměli. Vždy si k těmto diskuzím zveme hosty zvenčí, aby nám dali zpětnou vazbu a vyžádané i nevyžádané rady. 😀

Budeme se možná divit, zabralo to. To, o co jsme vloni usilovali, dosáhlo úspěchu, protože naši hosté už byli schopni říci, že jsme získali strukturu, společně s naším novým webem, jsme čitelnější a lépe se ,,v nás vyznají”. Taky jdeme více vidět a naše spolupráce a synergie s FranklinCovey je intenzivnější.

Můžeme říci, že kurz plavby korigujeme, naši loďku vedeme správným směrem, smysl neustále utvrzujeme a v následujících týdnech budeme vést další diskuzi na téma vize a poslání, protože také to je občas potřeba revidovat.

Abychom si pracovní aktivity ještě více zpříjemnili, vyrazili jsme na konferenci Happiness@Work.

Picture of Jana Levová

Jana Levová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.