S větrem v plachtách, aneb když vás baví firemní strategie

Víte kdy se změní několikadenní firemní jednání v příjemnou kratochvíli? Stane se to v okamžiku, kdy jste obklopeni přáteli, kteří spolu s vámi usilují o to samé. Sdílí s vámi stejné místo i vizi, a společně se dělíte se o jídlo, pocity a výzvy. A přestože máme každý jiný životní příběh, který nás do komunity LSC přivedl, ta rozdílnost názorů nás spojuje. Nemůže to být ani jinak, máme v názvu SYNERGII. Průběh letošního setkání LSC v Českých Budějovicích v Haklových Dvorech to potvrdil.

Byl obohacen účastí milých hostů, díky které jsme získali příležitost získat názor zvenčí, mimo jádro naší komunity. Zpětná vazba od Karin hovoří jasně: „Vy jste schopni úplně všeho, ničeho se nebojíte a nic není problém. Svítíte tak, že přes vás není vidět na tabuli.“

Myšlenky byly vysloveny, nápady zaznamenány, kurz plavby korigován, smysl v poslání komunity utvrzen. A k tomu jako bonus: dobré jídlo, slunečné počasí, parta přátel, nadšení a hosté, kteří mezi nás rychle zapadli. Nuže tedy: “Zvedněme kotvy a pokračujeme v plavbě!”

PS: Lumír Šarman společné fotografii úspěšně unikl.

Picture of Alex K.

Alex K.

ICT Konzultant Leadership Synergy Community s.r.o.

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.