Setkání s KHKKK na téma: “Krizové řízení v době koronavirové epidemie”

Dne 24.04.2020 od 13:00 proběhla povedená zoom videokonference ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Karlovarského kraje na téma: Krizové řízení v době koronavirové epidemie”

Hosté: Vladimír Dlouhý (prezident HK ČR), Zdeněk Štěpánek (ZF Electronics) a Peter Debnár (LSC)

Pan prezident Hospodářské komory České republiky Vladimír Dlouhý hovořil o aktuálním dění s ohledem na COVID-19 a obohatil nás řadou cenných informací (o pokračování programu Antivirus, nové projekty HK, podpora malých firem…). Dalším hostem byl pan Zdeněk Štěpánek ze ZF Electronics, který pro změnu hovořil o jejich významné zkušenosti s opatřeními, které ve firmě aplikovali, aby zabránili případnému šíření viru. Nakonec 2 zástupci naší společnosti LSC – Peter Debnár a Gerhard Knop hovořili o likviditě a interní komunikaci.

Více informací naleznete zde: https://www.khkkk.cz/news/ctvrta-videokonference-podnikatelu-krizove-rizeni-a-podpora-ze-strany-hk-cr/

Další videokonference se uskuteční z důvodu pátečního svátku v úterý 5. května, tentokrát na téma Efektivní komunikace pod tlakem, aneb jak profesionálně zvládnout i obtížné situace v této době. Setkání povede Petra Strnadová, lektorka, koučka a psychoterapeutka. 

Monika Gondášová

Picture of Monika Harabišová

Monika Harabišová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.