Stavba naší pyramidy

Deklarace firemního poslání, hodnot a firemní vize je složitý a proměnlivý proces. Formuje ho čas, správný tým lidí a utváří jej vhodné inspirativní prostředí. V našem případě tomu nebylo jinak.

Přestože myšlenka na založení Leadership Synergy Community (LSC) vznikla již v roce 2017, byl náš rok 2020 ve znamení cesty ke stanovení strategických cílů příštích 5 let. Bylo to období plné velmi cenných diskusí, formulací, otázek a hledání správných odpovědí.

Celý tento proces jsme nazvali „Stavbou pyramidy“, která má základní kameny v podobě jednoduchých principů.
Stavěl ji tým, jehož součástí byli klíčoví lidé z LSC a komunita tvořená našimi partnery a spolupracovníky. Díky jejich angažovanosti a zkušenostem, které s námi sdíleli, se ji podařilo dostavět. Bez jejich pomoci by se tak nestalo. Jsem jim za to nesmírně vděčný.

Hodnoty vládnou

Naše hodnoty jsme seskupili do 2 klíčových slov: důvěra a inspirace. DŮVĚRA jako základ jakékoli efektivní spolupráce a INSPIRACE je naší výzvou k akci sdílet znalosti a zkušenosti, které jako komunita synergiemi vytváříme.

Strategie

Kniha Budoucnost organizací autora Fredericka Lalouxe je náš významný zdroj inspirace. Myšlenky této knihy nám nejenom pomáhají určit organizace pro které chceme pracovat, ale ukazují také cestu, kterou firmy mohou následovat.  Naší rolí je pomoci jim a zároveň být součástí celé jejich transformace.

Proces růstu organizace

2 roviny našeho zaměření a cíle následujících 5 let

1.Pro našeho Zákazníka (Lídr) a Produkt (Synergie):

Realizace aktivit pro ORANŽOVÉ a ZELENÉ typy organizací.

2. Z komunitního pohledu:

Vybudovat takovou komunitu, která bude charakteristická určitým počtem spolupracujících lidí.

Peter Debnár

Picture of Peter Debnár

Peter Debnár

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.