Menu Zavřeno

Core komunita

Na počátku byla myšlenka…

První diskuse o komunitě byly zahájeny v roce 2017 iniciativou Petera Debnára. Ten pak následně s Gerhardem Knopem a Tomášem Komínkem společně rozvíjeli její budoucí směr. Touha vzájemně propojovat a podporovat lidi, kteří chtějí pomáhat firmám v různých oblastech sdílením svých znalostí a zkušeností ve výsledku definovala naše poslání, stejně jako schopnost vytvářet synergie, která naši komunitu dělá tak výjimečnou.

Naše nesmělé krůčky…

V roce 2018 byla komunita pod názvem Leadership Synergy Community s.r.o. oficiálně založena. Zakladateli se stali Peter Debnár, Gerhard Knop a Tomáš Komínek, který pak po krátké době opustil firmu (s.r.o.), avšak zůstal členem širší komunity. Řady členů komunity naopak rozšířily Monika Gondášová a Barbora Štětinová, pro podporu našich prvních zakázek.

První úspěchy a první nejistoty…

Na přelomu let 2019/2020 naši komunitu postupně doplňují další lidé a uskutečňují se diskusní setkání na různých místech České republiky. Hlavním tématy těchto setkání je vyjasnění podstaty komunity a deklarace očekávání. Bohužel, i přes dobré pocity z jednání se je nedaří dostatečně definovat. Dochází tak k různým pohledům na chápání podstaty komunity. Jde o dobrovolné společenství, obchodní vztah nebo o skupinu kamarádů?

Přemýšlet, sdílet, mluvit, komunikovat…

Tyto nejistoty a otázky bez odpovědi nás v průběhu roku 2020 dovedly k dalším a dalším setkávání, při kterých naše představy postupně krystalizovaly do reálné definice podstaty komunity, jejího poslání, smyslu, vize a hodnot.

Naše vnímání komunity…

Chápeme ji jako společenství, které má společné nejen cíle a zájmy, ale i stejné zaměření na tvorbu synergií. Důvěra a inspirace jsou hodnotami, které nás spojují. Vytváříme prostor, kde člověk získá povzbuzení, ocenění, praktickou pomoc nebo emocionální podporu pro pracovní i osobní život. Naší vizí je pomáhat těm, kteří pomoci chtějí. Své znalosti a rozsah služeb rozšiřujeme tím, že se připojujeme k dalším a dalším komunitám.

Náš core team

Naše poslání

“Pomáháme ti stát se lídrem, hledáme synergie a vytváříme komunity.”

Naše vize

“Jsme stále rostoucí komunitou, která posunuje ty, kteří chtějí.”

Hodnoty

DŮVĚRA

INSPIRACE

Naše principy 5xZ

ZAPOJENÍ

ZÁŽITEK

ZKUŠENOST

ZPĚTNÁ VAZBA

ZISK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *