Core komunita

Na počátku byla myšlenka… První diskuse o komunitě byly zahájeny v roce 2017 iniciativou Petera Debnára. Ten pak následně s Gerhardem Knopem a Tomášem Komínkem společně rozvíjeli její budoucí směr. Touha vzájemně propojovat a podporovat lidi, kteří chtějí pomáhat firmám v různých oblastech sdílením svých znalostí a zkušeností ve výsledku definovala naše poslání, stejně jako schopnost vytvářet synergie, která naši komunitu dělá tak výjimečnou.
Community

Naše nesmělé krůčky…

V roce 2018 byla komunita pod názvem Leadership Synergy Community s.r.o. oficiálně založena. Zakladateli se stali Peter Debnár, Gerhard Knop a Tomáš Komínek, který pak po krátké době opustil firmu (s.r.o.), avšak zůstal členem širší komunity. Řady členů komunity naopak rozšířily Monika Gondášová a Barbora Štětinová, pro podporu našich prvních zakázek.

První úspěchy a první nejistoty…

Na přelomu let 2019/2020 naši komunitu postupně doplňují další lidé a uskutečňují se diskusní setkání na různých místech České republiky. Hlavním tématy těchto setkání je vyjasnění podstaty komunity a deklarace očekávání. Bohužel, i přes dobré pocity z jednání se je nedaří dostatečně definovat. Dochází tak k různým pohledům na chápání podstaty komunity. Jde o dobrovolné společenství, obchodní vztah nebo o skupinu kamarádů?Přemýšlet, sdílet, mluvit, komunikovat…

Tyto nejistoty a otázky bez odpovědi nás v průběhu roku 2020 dovedly k dalším a dalším setkávání, při kterých naše představy postupně krystalizovaly do reálné definice podstaty komunity, jejího poslání, smyslu, vize a hodnot.

Naše vnímání komunity…

Chápeme ji jako společenství, které má společné nejen cíle a zájmy, ale i stejné zaměření na tvorbu synergií. Důvěra a inspirace jsou hodnotami, které nás spojují. Vytváříme prostor, kde člověk získá povzbuzení, ocenění, praktickou pomoc nebo emocionální podporu pro pracovní i osobní život. Naší vizí je pomáhat těm, kteří pomoci chtějí. Své znalosti a rozsah služeb rozšiřujeme tím, že se připojujeme k dalším a dalším komunitám.

Náš core team


Gerhard Knop GK


PD


Monika Gondášová MGNaše poslání

“Pomáháme ti stát se lídrem, hledáme synergie a vytváříme komunity.”

Naše vize

“Jsme stále rostoucí komunitou, která posunuje ty, kteří chtějí.”

Hodnoty

DŮVĚRA

INSPIRACE

Naše principy 5xZ

ZAPOJENÍ

ZÁŽITEK

ZKUŠENOST

ZPĚTNÁ VAZBA

ZISK

Picture of Lscgroup

Lscgroup

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.