EVENET… Začalo to konferencí, dnes máme vlastní brand.

Rádi bychom pomohli všem, kteří nemají prostor pro plánovaní vlastních párty. Nezabýváme se pouze konferencemi. Jsme schopni naplánovat firemní výročí nebo teambuilding. Známe spoustu hotelů pro uspořádání konferencí a meetingů mimo firmu. Jsme v kontaktu s  dodavateli, kteří jsou schopni zajistit cokoliv. A cokoliv myslíme naprosto vážně! A víte, co je na tom to nejhezčí? Snažíme se co nejvíce podpořit Karlovarský kraj, a proto i při těchto událostech myslíme na to, abychom spolupracovali s místními podnikateli.

Když jsme se sérií konferencí začínali, šlo nám především o to, abychom inspirovali, předat naše myšlenky dál skrze spíkry a zajímavé osobnosti.  Důležitá je pro nás v tomto ohledu synergie, smysluplnost a potenciál v propojení hostů.

Témata se postupně rozvíjí a my v konferencích pokračujeme. Dělá nám to velkou radost, ale vloni nám bylo trocho líto, že jsme se přesunuli pouze do Prahy. A proto se letos můžete těšit na další „díl“ v našem kraji.

Během loňského roku jsme se s kolegy několikrát sešli a řešili aktivity, kterými se zabýváme a jak je posunout dál. Výstupem z toho je rozdělení na jednotlivé brandy, abychom vám trochu usnadnili porozumění a cestu k nám. 😀

Byla to někdy trnitá cesta, ale začátkem roku jsme spustili nový web a spolu s ním i nové „značky“. Ostatně o těchto novinkách máte možnost číst v předchozích článcích.

A tak mohl vzniknout EVENET… občas se to může zdát jako „firma na zážitky“ a je to vlastně trochu pravda.

Rádi bychom pomohli všem, kteří nemají prostor pro plánovaní vlastních párty. Nezabýváme se pouze konferencemi. Jsme schopni naplánovat firemní výročí nebo teambuilding. Známe spoustu hotelů pro uspořádání konferencí a meetingů mimo firmu. Jsme v kontaktu s  dodavateli, kteří jsou schopni zajistit cokoliv. A cokoliv myslíme naprosto vážně!
A víte, co je na tom to nejhezčí? Snažíme se co nejvíce podpořit Karlovarský kraj, a proto i při těchto událostech myslíme na to, abychom spolupracovali s místními podnikateli.

A pokud neplánujete nic velkého u vás s čím byste potřebovali pomoc…. Můžete si vybookovat kalendář. Postupně totiž pracujeme na zveřejnění akcí, na kterých se budeme v roce 2023 podílet.
Sledujte náš web a linkedin, aby vám žádné novinky neutekly.  Máme toho v plánu docela dost.

Picture of Jana Levová

Jana Levová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.