Články blogu

Zprávy o tom, co se děje v komunitě, postřehy a náměty

Představení týmu: Alex Kozák

Rádi bychom vám představili náš tým trochu víc zblízka, a proto jsme vyzpovídali všechny členy “core týmu”. Prvním z nich je Alex.

Výkon = Aktivita * Kompetence

Tuto formulku jsem si nevymyslel sám. Dozvěděl jsem se ji v minulosti od Tomáše Kopeckého během workshopu, kterého jsem se zúčastnil. Tehdy jsem tomu nepřikládal velký význam. Říkal jsem si, že je to další z těch obecný formulací, jako je 1 + 1 = 3 (synergie). Postupem času jsem se k tomuto vzorci vrátil
a našel jsem v něm velký smysl a pravdu.

Strategie a základní vzorec fungování

Strategie je výsledkem tvůrčího procesu v organizaci a integruje v sobě hodnoty, poslání, vizi a klíčové cíle. Je to klíčový dokument, podklad, který nám formuje naši cestu ke splnění cílů a který tvoří plán, tedy jednotlivé kroky, které skrze realizaci postupně naplňujeme.

První pomoc není věda

Stále je mezi námi mnoho lidí, kteří neumějí poskytnout zraněnému první pomoc. Je velice důležité, aby základní pravidla první pomoci znaly už děti, proto vydává Český červený kříž v polovině prosince 2022 ve Vašem regionu publikaci „První pomoc není věda“.

Fenomén 2023 namíchá zatraceně hustý long drink českého byznysu

Zlín se znovu stane Mekkou byznysu. Atmosféru baťovského genius loci přijedou nasát miliardář Martin Vohánka, finančník Pavel Řehák i expert na vzdělávání Bob Kartous. Připojí se ke třicítce osobností, které jedou na vlně digitální transformace. Své know how poodhalí 23. 3. 2023 na Fenoménu.

EVENET… Začalo to konferencí, dnes máme vlastní brand.

Rádi bychom pomohli všem, kteří nemají prostor pro plánovaní vlastních párty. Nezabýváme se pouze konferencemi. Jsme schopni naplánovat firemní výročí nebo teambuilding. Známe spoustu hotelů pro uspořádání konferencí a meetingů mimo firmu. Jsme v kontaktu s  dodavateli, kteří jsou schopni zajistit cokoliv. A cokoliv myslíme naprosto vážně! A víte, co je na tom to nejhezčí? Snažíme se co nejvíce podpořit Karlovarský kraj, a proto i při těchto událostech myslíme na to, abychom spolupracovali s místními podnikateli.

Fenomén 2023

4. ročník konference Fenomén
o transformaci tradičního byznysu
na byznys digitálního věku

Dál už nic není

Poslední články