Je rekvalifikace zaměstnanců řešení pro transformaci pracovního trhu?

Mnohé firmy v současné době čelí nedostatku kvalifikovaných pracovních sil. Na pracovním trhu jich není dostatek. Kde je ale hledat? Tato otázka rezonuje napříč obory podnikání. Naše nadcházející konference 29.2.2024 s názvem: “2. Kariéra – Najděte skrytý potenciál u svých stávajících zaměstnanců”, se na toto téma zaměřuje.
Druhá kariéra

Rekvalifikace vyžaduje odvahu a změnu v myšlení jak ze strany zaměstnanců, tak i zaměstnavatelů. Tvrdíme, že je to klíčová investice do lidských zdrojů. Jsme hrdí na to, že můžeme tuto myšlenku podporovat a rozvíjet.

Konference 2.kariéra, která se různými způsoby rekvalifikace zabývá, je určena majitelům firem, ředitelům, personalistům i jednotlivcům se zájem o svou profesní transformaci. A to ideálně u svého stávajícího zaměstnavatele.

Proč se konference zúčastnit ?

  • Získáte návod, jak čelit změnám na pracovním trhu
  • Dozvíte se, jak stát pomáhá firmám při individuálních skupinových rekvalifikacích zaměstnanců
  • Uslyšíte, že ke změně práce existují i jiné cesty, než jen podat výpověď

Naši hosté:

Naši hosté přinesou inspirativní příběhy a příklady, které mohou účastníky inspirovat a posílit jejich odvahu. Například Anna Brabcová promluví o možnostech státní podpory jednotlivců a firem při transformaci pracovního trhu. Tomáš Ervín Dombrovský se s námi podělí o své bohaté zkušenosti a zajímavá data.

Jste srdečně zváni

Přijďte 29.2.2024 do Karlových Varů a staňte se součástí této jedinečné události. Objevte nové přístupy a inspiraci, jak rozvíjet potenciál vašich zaměstnanců. Více informací získáte na webu konference: inspiratio.cz/druha-kariera. nebo nás kontaktujte.

Picture of Alex K.

Alex K.

ICT Konzultant Leadership Synergy Community s.r.o.

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.