Inspirativní setkání Franklin Covey, aneb vedení hybridních týmů v praxi.

Poslední dva roky přinesly do našich životů plno změn, byli jsme nuceni změnit pracoviště a způsoby práce, to se podepsalo na naši psychiku a samozřejmě také na efektivitu při práci.

Omezili jsme kontakt s kolegy a nejsme součástí toho „live dění“, kdy můžeme ráno v kuchyňce s kávou sdílet pracovní i osobní záležitosti a cítit, že někam skutečně patříme.

My, jako LSC, se hlásíme k hybridnímu týmu po celou dobu naší existence, většinu času trávíme na cestách a u zákazníků, vedeme schůzky z domova nebo z kavárny, teprve v létě jsme změnili kancelář, kterou budujeme a scházíme se v ní (brzy Vám ji také představíme).

A jak to bývá, kovářova kobyla…. Občas to dře.

Proto jsme se zúčastnili inspirativního setkání od Franklin Covey na téma Výzvy při vedení hybridních týmů.
Měli jsme možnost setkat se se spoustou zajímavých lidí z různých odvětví a diskutovat nad tímto tématem.

Lídři chtějí, aby se zaměstnanci vrátili do kanceláře, zaměstnanci by raději zůstali pracovat z domova.

Důležité je vytvořit si prostředí, kde se všichni členové týmu budou cítit součástí,  silná komunikace a především zodpovědnost a důvěra.

U nás se dobře osvědčují každotýdenní pracovní sdílení a nově najíždíme na páteční poradní sbor, který bude vždy věnován pouze jednomu konkrétnímu tématu, které potřebuje ,,více času pro diskuzi”.

Pobavte se o potřebách a motivacích s vašimi zaměstnanci a zkuste najít řešení výhra-výhra.

Picture of Jana Levová

Jana Levová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.