Kniha Práce v dílnách

Kniha je naše první realizovaná podpora pro vzdělávání žáků a studentů. Lze ji využít pro celoroční program jednotlivých ročníků ZŠ.

Někdy se to zkrátka nedá stihnout…

Nejdecký pedagog, pan Jaroslav Krátký, chtěl kdysi žákům a učitelům základních škol pomoci s výukou odborných činností. Své dlouholeté pedagogické zkušenosti vložil do knihy: „PRÁCE V DÍLNÁCH POLOPATĚ“. Po několika letech neúspěšného hledání prostředků k jejímu vydání či zlepšení situace ohledně předmětu dílny, svůj sen téměř vzdal.

V LSC jsme mu nabídli pomoc, a tak práce na vydání knihy mohly pokračovat. Zde by mohl tento příběh šťastně skončit tím, že se vše podařilo a kniha se vydala. Bohužel. Autor knihy letos na jaře podlehl onemocnění Covid-19 a vydání své knihy se nedožil.

Přitom chyběl jen kousek …

Hledali jsme nadšence, kteří se s námi do vydání knihy zapojí a přispějí koupí, darem či reklamou.
A kniha už je hotová a vytištěná!

Díky spolupráci s několika nadšenci se nám podařilo vybrat dostatek financí na vytištění 1.000 ks knih, které postupně distribuujeme tam, kde je o ně zájem.

Picture of Monika Harabišová

Monika Harabišová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.