Menu Zavřeno

KNIHA PRÁCE V DÍLNÁCH
50 pracovních námětů pro žáky 6. - 9. tříd

Někdy se to zkrátka nedá stihnout…

Nejdecký pedagog, pan Jaroslav Krátký, chtěl kdysi žákům základních škol pomoci s výukou odborných činností. Své dlouholeté pedagogické zkušenosti vložil do knihy: „PRÁCE V DÍLNÁCH POLOPATĚ“. Po několika letech neúspěšného hledání prostředků k jejímu vydání či zlepšení situace ohledně předmětu dílny, svůj sen téměř vzdal.

V LSC jsme mu nabídli pomoc, a tak práce na vydání knihy mohly pokračovat. Zde by mohl tento příběh šťastně skončit tím, že se vše podařilo a kniha se vydala. Bohužel. Autor knihy letos na jaře podlehl onemocnění Covid-19 a vydání své knihy se nedožil.

Přitom chybí jen kousek ...

Hledáme nadšence, kteří se s námi do vydání knihy zapojí a přispějí koupí, darem či reklamou. Zajímá Vás téma a chcete být u vydání?

Kniha je z velké části hotová

• Náklady na její publikaci činí 150 Kč za kus, včetně tisku, grafických a jazykových úprav, distribuce, propagace aj.
• Obsahuje 50 pracovních námětů pro žáky 6. – 9. tříd, která má za cíl nejen inspirovat, ale také metodicky vést výuku pedagoga dílenských školních předmětů
• Autor si kladl za cíl spojení odborných znalostí s praktickou výukou i rozvíjení technického myšlení a zručnosti žáků
• V průběhu posledních 5 let přispíval do této sbírky a s naší pomocí ji nakonec připravil do této podoby, v jaké ji vidíte

Zapojte se s námi

Jste-li stejný nadšenec nebo byste rád/a podpořila vydání knihy, nabízíme dárcům různou formu kompenzace: logo v knize, článek v knize, logo na našem webu a našich akcích, výtisky v pdf či tištěné apod.

Podpořit knihu můžete ve formuláři. Bližší podmínky spolupráce dořešíme vzájemnou domluvou.

Ukázky z knihy

Kontakt

Monika Gondášová

gondasova@lsctogether.com

+ 420 732 590 413