KNIHA PRÁCE V DÍLNÁCH
50 pracovních námětů pro žáky 6. - 9. tříd

Někdy se to zkrátka nedá stihnout…

Nejdecký pedagog, pan Jaroslav Krátký, chtěl kdysi žákům a učitelům  základních škol pomoci s výukou odborných činností. Své dlouholeté pedagogické zkušenosti vložil do knihy: „PRÁCE V DÍLNÁCH POLOPATĚ“. Po několika letech neúspěšného hledání prostředků k jejímu vydání či zlepšení situace ohledně předmětu dílny, svůj sen téměř vzdal.

V LSC jsme mu nabídli pomoc, a tak práce na vydání knihy mohly pokračovat. Zde by mohl tento příběh šťastně skončit tím, že se vše podařilo a kniha se vydala. Bohužel. Autor knihy letos na jaře podlehl onemocnění Covid-19 a vydání své knihy se nedožil. 

Přitom chyběl jen kousek ...

Hledali jsme nadšence, kteří se s námi do vydání knihy zapojí a přispějí koupí, darem či reklamou.

A kniha už je hotová a vytištěná!

Díky spolupráci s několika nadšenci se nám podařilo vybrat dostatek financí na vytištění 1.000 ks knih, které postupně distribuujeme tam, kde je o ně zájem.

Máte zájem o knihu? Kontaktujte nás!

Knihu do škol, školek a dílenským kroužkům zasíláme zcela zdarma.

Kniha vytištěna!
HOTOVO 100%

Monika Gondášová

gondasova@lsctogether.com

+ 420 732 590 413

Výrobky a šablony ke stažení

Nadšenci - sponzoři

„Vydání této knihy by nebylo možné bez finanční pomoci níže zmíněných firem a jednotlivých dárců, kterým tímto velice děkujeme. Bez Vás bychom přání pana učitele Jaroslava Krátkého nebyli schopni naplno splnit.“

GENERÁLNÍ PARTNER

Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje

HLAVNÍ PARTNEŘI

DIOSS

MUDr. Jana Gondzsalová

Ludmila Vocelková

PARTNEŘI

Nejbližší rodina

Simona Šambergerová, Barbora Šubrová, Nikola Šabatová

Jana Bartošková – Szlauková, Simona Plaubová, Vladimír Dragoun, Eliška, Viki a Tom Demčákovi, Svitáčková Martina, Knižková Monika, Sýkorovi Jan a Vlasta, Šlauf Pavel, rodina Gondášova, rodina Výrutova, Nováčková Radomíra

Zajímá Vás celý příběh?