Představení týmu: Jana Levová

Jako další člen týmu se vám představí Jana, kterou již všichni určitě znáte.

Kdo jsi a co umíš?

Mé jméno je Jana Levová a mám mnoho tváří a podob. Sedím na jedné židli v kanceláři LSC, jako jediný zaměstnanec, ale zároveň úzce spolupracuji s FranklinCovey.

V obou případech jsem především v kontaktu se zákazníky, ať už s těmi studenými, tak našimi stálými. Pomáhám s marketingem a v LSC se snažím o to, abychom byli vidět na sociálních sítích, také jsem tu jako podpora pro mé kolegy.

Zároveň jsem “tváří” Evenet, to je takové moje dítě, které přichází na svět. Vždycky říkám, že ráda lidem organizuju život… A jak to dělám? Realizuji to přes organizaci našich konferencí, menších i větších firemních akcí.

V osobní rovině to promítám do tvorby jakýchkoliv itinerářů pro cesty, které se snažím realizovat,
ty pak hodně ovlivňují můj pohled na život.

Co pro Tebe znamená synergie?

Synergii vnímám jako velice blízký vztah, který ovlivňuje pozitivně zapojené strany. Nejvíce se mi to osvědčuje právě při spolupráci LSC vs FC. Denně se něčím ovlivňujeme, každý má zkušenosti s něčím jiným a vzájemně se můžeme inspirovat. Za tuhle inspiraci a synergii jsem moc vděčná, kolegové mě
toho opravdu hodně naučili.

Jak osobně vnímáš důvěru?

Důvěra je základním stavebním kamenem jakéhokoliv vztahu. Ve firemním prostředí hodně ovlivňuje výsledky, když věříme úsudkům toho druhého, je všechno mnohem rychlejší, nikdo nic nezpochybňuje, nekontroluje, neověřuje… Všichni víme, že ten druhý má čisté úmysly a jedná v zájmu nás všech.

Jana Levová

Jana Levová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.