Sumitomo zákaznický den

Měl jsem příležitost strávit den se zákazníky Sumitomo (SHI) Demag, kde jsem krátce prezentovat trendy ve firemním řízení, možné netradiční způsoby vedení firem a toto provázal na hlavní téma - automatizaci.

Bylo skvělé vidět, co David Svoboda a jeho tým dokázal za extrémně krátkou dobu vybudovat a také mít možnost vidět nejmodernější stroje. Nejsem pár let denně ve výrobní firmě a je vidět, že i zde dochází k obrovskému vývoji.
Davidovi a jeho kolegům se podařilo získat pozornost ca 80 zákazníků, což je obrovské číslo na dnešní dobu a jsem moc rád, že jsem takovému publiku mohl představit témata jako:
– kniha Budoucnost organizací a tyrkysová firma (vč. upozornění na fakt, že takové firmy jsou i u nás a jsem přesvědčený, že Sumitomo (SHI) Demag se nevědomky do takového klubu hlásí
– kniha Důvěra a její základní parametry (tak jak je facilitujeme v rámci FranklinCovey Czech & Slovak Republics) a její vliv na projekty automatizace, ale i na prosté procesy a výsledky
– kniha Pravidlo žádných pravidel a upozornění na téma KONTEXT
– a přes knihu Sedm zákonů (a Herakleitův zákon – “co společnost přivedlo na vrchol jí zároveň přivádí do krize” – v našem případě dominantní majitelé, ředitelé, expanzivní politiky firem bez vědomí přirozené hranice růstu atp.)
konečně i ke knize “4 disciplíny realizace”, což je téma důležité z toho důvodu, že pokud firma chce dělat automatizace, transfromace, změny firemních kultur – musí být sladěná a to vidíme při implementaci “4 disciplín”, že bývá často kamenem úrazu.

Držím David Svoboda a jeho pozitivně naladěným kolegům palcev dalším rozvoji nejen vlastní firmy, ale i k tomu, že si najdou čas svým zákazníkům ukazovat něco, co není “tvrdý business”.
Jsme rádi, že jako Leadership Synergy Community s.r.o. a FranklinCovey Czech & Slovak Republics jsme od počátku součástí vývoje firmy👍🏼


#business#firemnikultura#duvera#leadership#vize#udrzitelnost#transformace#sladeni

Picture of Gerhard Knop

Gerhard Knop

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.