25. výročí Abydosu, aneb naše první velká párty

Po letním výjezdu jsme avizovali, že se naše produkty rozrůstají. Jedním z nich je odvětví zaměřené na eventy, párty a firemní akce. Protože je důležité dělat věci, které nám dělají radost, a tohle dělá radost naší Janě Levové.
Abydos

Prvním „velkým projektem“ bylo uspořádat firemní den pro zaměstnance a jejich rodiny k 25. výročí našeho dlouhodobého klienta Abydos s.r.o.

Nebyla to ale ledajaká oslava… 

Uspořádat párty pro 500 lidí v nové výrobní hale je docela výzva, za kterou jsme moc rádi.

V pátek 28.10.2022 to začalo přestřižením pásky a pokračovalo se ve velkém stylu.

Doprovodný program, dětské aktivity jako kreativní dílničky, soutěže, skákací hrad, bohatý catering, food festival a v neposlední řadě i mezinárodní disko pro různonárodnostní komunitu zaměstnanců.

Tento den jsme si všichni opravdu užili v příjemné atmosféře a těšíme se na další výzvy, které nám následující měsíce přinesou.

Ostatně, na video z akce se můžete podívat zde. 

Děkujeme týmu Abydos s.r.o., se kterým jsme tuto akci připravovali a hlavně paní ředitelce Olga Kupec za důvěru, kterou nám dala.

Abydos 25 let
Abydos
Picture of Jana Levová

Jana Levová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.