Netradiční benefity v netradiční diskusi

8.9.2022 jsme pokračovali v našich diskusních akcích spojených s inspirací - tentokrát jsme pozvali hosty k prezentaci jejich produktů ve vazbě na netradiční benefity.

Hosty jsme vybrali podle témat, která považujeme za stále netradiční benefity a hlavně také s ohledem na fakt, že prezentované firmy Advanto, HM Gastro a uLékaře.cz pracují v souladu s naším zaměřením na firemní kulturu a svobodné firmy. Přizvali jsme také Ilona Johnová Koukalová, aby účastníky informovala o možnostech podpory pro témata související s jinými netradičními benefity. A co jsem si odnesl já?


1. uLékaře.cz Martin Pospíšil

Pokud se podaří zvýšit časování a kvalitu preventivních prohlídek, pak nutně dojde k redukci absencí v pracovním životě. Podpora při plánování prevence je (a bude) pro hodně zaměstnanců výhodou na trhu, kde je nedostatek lékařů (a bude větší)


2. HM Gastro, Karel Kase a Kamila Slabá

Vytrvalost při nabídce kvalitní “závodní” stravy přináší ovoce. Firmy přispívají 100% ceny jídla v téměř všech zákaznických provozech. Aplikace na nutriční hodnoty při stravování v práci může pomoci jak při preventivních prohlídkách :-), tak povzbudí ke zdravému stravování


3. Advanto Michal Nevrkla


Zálohy kdykoliv jako aplikace i jako téma pomáhají i s naplněním mimořádných směn (a pozor – na základě dobrovolného přihlášení – skvělá synergie v aplikaci) Nováčci (často lidé, kteří vážně nemají peníze nazbyt) mohou už druhý den (dle parametrů zaměstnavatele) čerpat svou mzdu.


4. Martin Kuržeja

Záloha kdykoliv funguje a má smysl, má i svá (překonatelná) úskalí. Netradiční benefity – fyzioterapeut pro dělníky (“super že máme benefit, který TH nemají”), půjčování nářadí či střešních boxů, příspěvek na vzdělávání v soukromých zájmech (viz Google inspirace)

5. Ilona Johnová Koukalová

Diverzita není jen muž a žena – podpora je připravena i pro práci s talenty či školami. Sdílená místa nejsou jen částečné úvazky, ale může se jednat i o sebeplánování skupiny lidí na směny (kdo zná Ricardo Semlera, ví, že to je samořízení a je to skvělé, že stát podporuje i tento systém plánování směn).

Závěrem

Díky všem účastníkům LIAS Vintířov, lehký stavební materiál k.s.DIOSS NÝŘANY a.s.Jaeger Modulbau GmbH + Co KGKokiska s.r.o.Up Česká republikaMoser GlassworksToyoda Gosei Czech, s.r.o.ept GmbH za diskusi, účast, ochotu přemýšlet a zkoušet.

Picture of Gerhard Knop

Gerhard Knop

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.