Menu Zavřeno

Dlouho jsme na to čekali

a už je to konečně tady. Konečně si i vy, manažeři můžete zakoupit kvalitní čtení o Big datech a umělé inteligenci, které slouží jako praktický návod, jak držet krok s dobou v 21. století a nenechat data řídit vás. Řiďte vy je!

Naše Barča Štětinová s kolegy z komunity Lukášem Bernatem a Vladimírem Löfflerem právě vydali knihu Big data a umělá inteligence pro manažery, která populárně naučnou formou s humorným nadhledem provádí výklad základní terminologie, vysvětluje na příkladech fungování nejběžnějších metod a postupů a jejich konkrétní použití.

Cílem knihy je přesvědčit čtenáře, že aplikace umělé inteligence je nejen atraktivní a důležitá, ale také realizovatelná, téměř v jakékoli firmě a odvětví. V příslušných kapitolách se proto věnuje i praktickým předpokladům a podmínkám, které je třeba splnit pro úspěšné zavedení umělé inteligence ve firmě (lidé, software, hardware, infrastruktura, firemní kultura). Pro techničtěji zaměřené čtenáře je základní text doplněn o “modré pasáže” s detailnějším výkladem problematiky.

Každý manažer si zkrátka najde tu “svou” kapitolu, která může zásadně ovlivnit budoucnost dat u něj ve firmě.

A co víc? Kolegové mají bohaté zkušenosti také s lektoringem těchto témat, takže neváhejte a ozvěte se, pakliže budete chtít například seminář u Vás ve firmě, či budete chtít jen kratší konzultaci – ať už online nebo osobně.

A kde zakoupit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *