Druhá kariéra: Pracovní trh v číslech

Čísla jsou někdy jediným relevantním údajem, který chceme vidět, protože někdy věříme jenom jim.
Tomáš Ervin Dombrovský

Na koho se obrátit v oblasti pracovního trhu, když se chceme podívat na čísla? My jsme se obrátili na Tomáše Ervina Dombrovského, který je analytik pracovního trhu ve společnosti Alma Career Czechia a člen týmu externích poradců ministra práce a sociálních věcí České republiky a my jsme rádi, že přijal naše pozvání na naši konferenci 2.Kariéra. (registrace zde)

Prostřednictvím výzkumů a datových zdrojů analyzuje hlavní jevy a trendy v propojených světech vzdělávání a pracovního trhu. Získané závěry a doporučení ke zlepšení spolupráce a pracovního prostředí pravidelně přednáší vedoucím pracovníkům organizací i HR profesionálům.

Snaží se najít, pojmenovat a rozvíjet to, co je podstatné pro smysluplné zaměstnání lidí a jejich lepší spolupráci ve společnostech a veřejných institucích. Rovněž se angažuje v dobrovolnických a veřejně prospěšných aktivitách, které přesahují rámec běžného podnikání. 

Jana Levová

Jana Levová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.