Druhá kariéra – z hlubinného dolu k programování

Blíží se další naše inspirativní akce, kterou v Karlovarském regionu pro vás pořádáme. S názvem "Druhá kariéra" se na ní setkáte s dráždivým tématem. Téma, které vzbuzujíce obavy, vášně, stejně jako byla témata, diskutovaná na našich minulých konferencí: Firemní vrba, Zlatá klec, Svobodná firma, nebo Soběstačný region.
Tomáš Hisem

Jsem nadšený z toho, že jako spíkr vystoupí Tomáš Hisem, člověk, který udělal krok do neznáma. Pro nás šlo spíše o pořádný skok. A kde jinde by měl vystoupit než v karlovarském regionu, který prochází transformací z regionu uhelného do regionu vzývajícího inovace. Inovace bez kreativního myšlení, myšlení za hranicí našich předsudků však nevznikají.

A právě naše předsudky a příklady toho, co vše je možné nebo myslitelné, budeme na konferenci navzájem sdílet. Věřím, že se do diskuse zapojí nejenom naši spíkři, ale i vy.

Přijďte a diskutujte s námi i ostatními účastníky nosné téma konference: 2.Kariéra

Těšíme se na Vás.

Tento den se opakuje pouze jednou za 4 roky 🙂

Picture of Gerhard Knop

Gerhard Knop

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.