Konference Bez bolesti není růstu

Srdečně vás zveme na letošní FranklinCovey konferenci s aktuálním tématem Bez bolesti není růstu aneb nadčasové principy leadershipu a zákonitosti udržitelného rozvoje, které se vyplatí respektovat

Nadčasové principy leadershipu a zákonitosti udržitelného růstu, které se vyplatí respektovat.

A je to tady! Téma dlouhodobého a udržitelného růstu lidí a firem máme s kolegy z FranklinCovey Czech & Slovak Republics společné.
Naše spolupráce a synergie se natolik osvědčily letos v červnu při konferenci Zlatá klec, že jsme opět spojili síly a jsme součástí této události, tentokrát především jako partneři a podpora pro FranklinCovey Czech & Slovak Republics, za což jsme moc rádi.

Srdečně vás zveme na letošní FranklinCovey konferenci s aktuálním tématem Bez bolesti není růstu aneb nadčasové principy leadershipu a zákonitosti udržitelného rozvoje, které se vyplatí respektovat 👉🏻 https://lnkd.in/e-RiPMQ7

Téma rozebereme z různých úhlů pohledu, o své názory na udržitelný růst se podělí egyptolog a archeolog, profesor Miroslav Bárta, hlavní ekonom České spořitelny David Navratil, COO Komerční banky Jitka Haubova, CEO Mondi Štětí Roman Senecky, CEO společnosti Abydos Olga Kupec, mentální kouč Radek Sefcik, paralympionik Arnošt Petráček a Tomáš Kopecký odkryje zákulisí transformace FranklinCovey.

Za FranklinCovey Czech & Slovak Republics a Leadership Synergy Community s.r.o. vás zveme k diskusnímu panelu, do tematických workshopů a ke vzájemným sdílením. Těšíme se 20. dubna 2023 v Praze.

Jana Levová

Jana Levová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.