PRO VÝROBA TOUR 2023

Manažeři, majitelé i lidé zodpovědní za zvyšování produktivity vždy v minulých osmi ročnících oceňovali inspirace a praktické zkušenosti, které jim PRO VÝROBA Tour nabízí. Podařilo se nám sestavit mimořádně zajímavé příběhy firem a Vy máte ideální příležitost získat, v rámci pěti základních etap a jedné bonusové, ve velmi koncentrované podobě praktické zkušenosti výrobních firem na pozadí vybraných nosných témat. Témata odráží aktuální potřeby a rozvojové problémy řady firem.

Po přestávce vynucené Covidem a na přání bývalých účastníků zrealizuje firma I2M, s.r.o. již 9. ročník PRO VÝROBA Tour, které jsme tentokrát součástí jako partner akce.

Manažeři, majitelé i lidé zodpovědní za zvyšování produktivity vždy v minulých osmi ročnících oceňovali inspirace a praktické zkušenosti, které jim PRO VÝROBA Tour nabízí. Podařilo se nám sestavit mimořádně zajímavé příběhy firem a Vy máte ideální příležitost získat, v rámci pěti základních etap a jedné bonusové, ve velmi koncentrované podobě praktické zkušenosti výrobních firem na pozadí vybraných nosných témat. Témata odráží aktuální potřeby a rozvojové problémy řady firem. Vyladěný formát PRO VÝROBA Tour nabízí i dostatečný prostor pro konfrontaci vlastních přístupů ke konkrétním tématům a získání praktické představy o tom co fungovalo a co ne.

Je třeba si zaplánovat čas do kalendáře a zavčas se přihlásit na celou PRO VÝROBA Tour 2023, nebo na vybrané etapy. Jde o mimořádnou a velmi praktickou akci a proto je počet účastníků omezen na maximálně 25.

PRO VÝROBA Tour 2023 je již devátým ročníkem a její úspěch stojí zejména na otevřenosti partnerských firem a jejich ochotě nechat „nakouknout do kuchyně“. Sdílením dobrých i horších zkušeností tak partnerské firmy přispívají k rozvoji konkurenceschopnosti výrobních firem v České i Slovenské republice.

Na co se můžete těšit:

23. a 24. únor 2023Miele technika s.r.o., Uničov  – Etapa 1„COVIDOVÁ“ – jak COVID změnil v době post Covidové výběr a hodnocení lidí, jak se změnily systémy práce i celý výrobní systém včetně plánování
 
20. a 21. dubna 2023Chart Ferox, a.s., Děčín –  Etapa 2 „BEZPEČNOSTNÍ“ – jak skrze bezpečnost aktivovat pracovníky, rozvíjet spolupráci a realizovat strategii postavenou na flexibilitě a odolnosti vůči krizím.

18. a 19. května 2023GRUND a.s., Mladé BukyEtapa 3 „RODINNÁ“ – jak postavit business na hodnotách, které jsou kompasem i v nejtěžších dobách a prolínají se do vztahů v rámci rodiny, do výběru spolupracovníků, zákazníků, strategií i firemních cílů.

22. a 23. června 2023TATRA TRUCKS, a.s., KopřivniceEtapa 4 „JINAKOSTNÍ“ – jak rozvíjet ve strategii jedinečnost postavenou na „jinakosti“ podvozkové platformy a udržet českou značku na trhu nákladních vozidel do všech podmínek, i těch nejtěžších.

21. a 22. září 2023BD SENSORS, s.r.o., BuchloviceEtapa 5 „NÁSTUPNICKÁ“ – jak transformovat společnost a vytvořit nový tým s využitím potenciálu digitální transformace, jak nastavit strategii, podnikatelský systém i výchovu talentů v organizaci.

26. a 27.října 2023zatím neznámá „NEW STAR“Etapa 6 „BONUSOVÁ“ – Rezervovaný termín je příležitostí pro firmu, která během prvého pololetí 2023 projeví zájem podělit se o své zkušenosti, svůj příběh a podílet se tak na rozvoji výrobních firem v ČR.

Abyste měli možnost se s projektem blíže seznámit

Udělejte si základní představu o PRO VÝROBA Tour 2023 v krátkém videu ZDE.

Brožuru PRO VÝROBA Tour 2023 naleznete ZDE. Přihláška je ZDE.

Další informace o jednotlivých etapách máte v brožuře anebo ZDE.
 
Podívejte se, jak to vypadalo na Tour 2019 a předcházejících ročnících. Fotografie, videa a prezentace naleznete ZDE.
 
Těším se na setkání na PRO VÝROBA Tour 2023.


 

Jana Levová

Jana Levová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.