Netradiční benefity v netradiční diskusi

Leadership Synergy Community s. r. o. vás srdečně zve k účasti na v pořadí již pátý díl seriálu svých konferencí, nyní pod hlavičkou Inspiromat. Zajistěte si místo na tomto setkání plném inspirativních myšlenek. A stejně jako vždy, žádné knižní teorie, ale přímo praktické příklady ze života firem. Tato konference svým tématem volně navazuje na setkání v Praze 1.6.2022 – Zlatá klec. (www.zlataklec2022.cz)

TÉMA: NETRADIČNÍ BENEFITY V NETRADIČNÍ DISKUSI

KDY: 8.9.2022 od 14.00 do 17.00 hodin.

KDE: La Fresca cantina & cafe, Závodní 96C, K.Vary

CENA: 1.500 Kč / osoba (ceny jsou bez DPH) max 2 osoby z jedné firmy

O KONFERENCI

ČSÚ ke konci roku 2021 evidoval přes 343tisíc volných pracovních míst v ČR. Tato čísla potvrzují to, co už se dávno ví. Firmy se potýkají s nedostatkem lidí. Proto se zaměstnavatelé snaží své zaměstnance předcházet a benefitní programy stále doplňují o další motivační položky.

O tom, zdali tato strategie skutečně funguje a jakými netradičními benefity o přízeň svých zaměstnanců firmy bojují, budeme diskutovat s našimi spíkry na setkání dne 8.9.2022 v Karlových Varech.

MLUVČÍ KOFERENCE

  • MARTIN FORTELNY (Advanto): „Výplaty mezd zaměstnancům a co je na tom dobrého“
  • KAMILA SLABÁ, KAREL KAŠE (HM Gastro Group): „Jídelna nemusí být pro zaměstnance pouhým místem kde sníst oběd a jídlo není nutné upravit chemií.“
  • MARTIN KURŽEJA/MARTIN KOŘÍNEK (Grammer CZ) „Netradiční benefity v průmyslové firmě a zkušenosti s výplatou kdykoliv.“
  • MARTIN POSPÍŠIL (U LÉKAŘE) -Téma bude doplněno později

HLAVNÍ PARTNEŘI

Podobné články

REGISTRACE ÚČASTNÍKA

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.