Představení týmu: Alex Kozák

Rádi bychom vám představili náš tým trochu víc zblízka, a proto jsme vyzpovídali všechny členy "core týmu". Prvním z nich je Alex.

Sašovi jsme položili tři otázky:

Kdo jsi a co umíš?

Jmenuji se Alex a mám praxi v informačních technologiích a IT službách. Moderuji workshopy, jsem lektorem vzdělávání dospělých, zajímám se o firemní kulturu a personalistku. Také nesmím zapomenout
na svou kapelu!

Co pro Tebe znamená synergie?

Pro mě je synergie vrcholem na stupnici všech možných řešení, obvykle se totiž spokojíme s kompromisem. Kompromis je ale průměrný výsledek, takže synergie jinými slovy je to, když umožním svýma silnýma stránkama doplnit nebo nahradit slabý stránky ostatních.

Jak osobně vnímáš důvěru?

Důvěra je něco, co mi v LSC neskutečně zjednodušuje život, protože neztrácím čas zkoumáním úmyslů a důvodů někoho druhého. Proč něco dělá a jak to dělá. Stejně tak vím, že někdo nezkoumá moje úmysly a ani rozhodnutí, takže se to všechno neskutečně zrychluje.

Jana Levová

Jana Levová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.