První firemní kancelář

Od počátku prosince máme své první zázemí v kanceláři v Karlových Varech v ulici Moskevská 946. Jsme potěšeni tím, že se nám v prvním roce podařilo získat tolik zákazníků, že nás to přivedlo k tomu mít své zázemí. Věříme, že naše kancelář pomůže zjednodušit naši práci a bude možné diskutovat s našimi zákazníky i na místě s vybavením, které je pro nás standardem. 

Omlouváme se předem všem, kteří by nás bez ohlášení v kanceláři hledali – přece jen naší prioritou je být u zákazníka a tam jsme 90 % svého pracovního času. Pokud se Vám tedy hodí se s námi sejít v kanceláři, ozvěte se na telefonní číslo + 420 730 197 128 nebo kontaktuje konzultanta, se kterým jste ve styku.

Určitě se domluvíme na schůzku dle Vašich potřeb, jsme velmi flexibilní. Už nyní přemýšlíme i na využití kanceláře pro menší diskuse či vzdělávací akce pro naše zákazníky. 

 

Gerhard Knop

Picture of Monika Harabišová

Monika Harabišová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.