Neuspávejte Vaše publikum

V průběhu našeho profesního života se setkáváme se situacemi, kdy od nás okolí očekává obhajobu naší práce, prezentaci výsledků firmy nebo například tvorbu školení.

Často se stává, že jsme plní strachu a nervozity. Připravujeme naši prezentaci celé dny i noci a výsledek není nijak valný. Pro naplnění cíle prezentace, ať už se jedná o motivování druhých lidí ke změně nebo požadované aktivitě, je zapotřebí efektivní metody komunikace a vystupování.


Jelikož považujeme toto téma za stěžejní, rozhodli jsme se znovu spojit síly s naším spolupracujícím partnerem Franklin Covey a uspořádali pro naše zákazníky 1,5 denní otevřený seminář “Prezentační výhoda“, který se uskutečnil 25. – 26.11. v prostorách hotelu Krakonoš v Mariánských Lázních, pod vedením zkušeného lektora Lumíra Šarmana, který je zaměřený na oblast osobní efektivity a vedení lidí. 


Seminář probíhal v příjemné atmosféře, ačkoliv se jedná o velmi náročné téma, které je možné řadit do kategorie hard skills, všichni účastníci odcházeli plní dojmů a postřehů, které mohou začít uplatňovat ve své praxi.

Velice nás těší, že je zpětná vazba natolik pozitivní, že se zástupci některých firem rozhodli nominovat další své zaměstnance na tento rozvojový seminář.

Pokud máte zájem se v této oblasti vzdělávat, neváhejte nezávazně kontaktovat Gerharda Knopa, který již nyní pracuje na dalším běhu, nejen pro Karlovarský region.

Monika Gondášová


Picture of Monika Harabišová

Monika Harabišová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.