ZOOM pro nás všechny začátečníky

Vám všem, kteří jste nyní pod tlakem práce on-line nebo chcete tuto možnost využívat dobrovolně a do března 2020 jste o něčem takovém ani neuvažovali, představujeme aplikaci Zoom, která se nám osvědčila v rámci diskusí Krajské hospodářské komory Karlovarského kraje. V souvislosti s pomocí firmám postižených COVID-19 jsme pro KHKKK ve spolupráci s FranklinCovey zastoupení pro Českou republiku (zejména s Ondřejem Komancem) připravili návody a následně také webináře pro aplikaci Zoom.

Nepřipravovali jsme “profesionální” vizualizace, návodyavšak určitou baterii zkušeností a informací máme, a po celou dobu jí sdílíme společně s FC Czech, KHKKK a účastníky některých jednání, která pořádáme. Proto jsme se rozhodli naše návody a následně i videonávody sdílet veřejně a průběžně aktualizovat.

A když už jsme byli tak daleko (aniž bychom to plánovali), tak jsme připravili i dvě verze interaktivních webinářů… Nejedná se o profesionální vizualizaci školení, jelikož za své poslání považujeme i sdílení a věříme ve znalosti účastníků diskusí, proto předpokládáme živou diskusi zkušeností (i když jsou webináře připravené pro začátečníky).

První webináře nabízíme zdarma (pro školy a učitele zdarma na všechny termíny), následně za menší poplatek.

K dispozici Vám budeme případně i po webinářích ve formě konzultace či e-mailové komunikace.

Struktura platformy

HOST (předsedající)

  • Vytváří schůzku (zve)
  • Má prémiové ovládací prvky (tvorba ankety, nahrávání konference, rozdělení účastníků do skupin…)
  • Spravuje skupiny a lidi
  • 1 HOST může pořádat právě 1 telekonferenci v 1 čas

PARTICIPANT (účastník)

  • Účastní se schůzky
  • Má omezené ovládací prvky
  • Nemusí se ani registrovat ani stahovat aplikaci

Webináře

Již po termínech. V případě individuální konzultace nás neváhejte kontaktovat.

Přehrát video

Manuály

Picture of Monika Harabišová

Monika Harabišová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.