Aplikace Priority Focus

A je to tu! První oficiální aplikace Priority Focus ve spolupráci se společností FainJob s.r.o.

Byli jste někdy pod tlakem nuceni vybírat mezi prioritami? Když chcete aktuální a rychlý přehled o všech svých úkolech, o úkolech svých podřízených, pracovních týmů, znát stavy jednotlivých projektů, mít přístup ke všem poznámkám, využitých zdrojích, apod., můžete vstoupit jen na jedno místo? Měníte někdy priority podle situace a potřeb Vaší společnosti? Chcete se připravit na důležitou schůzku jen několik minut předem a mít nejaktuálnější podklady a data?

Pokud odpovídáte ANO, máme pro Vás agilní řešení!

Priority Focus je jednoduchý komplex nástrojů pro sledování, vyhodnocování a správu všech druhů úkolů, sledující Vaší firemní vizi a strategii. Nerespektuje (pokud nechcete) strukturu firmy, cílí na dosažení zvolené vize (mise, strategie).

Priority Focus vám umožní okamžitě aktualizovat své úkoly a reporty. Získáte sdílenou databázi s řízením přístupu a oprávněními pro konkrétní uživatele. Tyto nástroje slouží managementu a liniovým vedoucím od malých až po velké společnosti.

Umožňuje on-line sledování vývoje úkolů a cílů, připomenutí, delegování nebo rozšíření / změny pracovního týmu, realizaci procedur s využitím Vašich Workflow, funguje jako zabezpečené sdílené úložiště, slouží jako znalostní báze společnosti (Best Practice), také pro vyhodnocování klíčových obchodních ukazatelů (KPI) a strategických cílů, ročních či výkonnostních hodnocení Vašich zaměstnanců, atd.

Pro Vás to znamená pouze jednorázovou instalaci v místě, které určíte, a my to provedeme a doladíme podle smluvních specifik. Poskytujeme vzdálené opravy a zabezpečení, tj. bez zbytečných dodatečných nákladů. Získáte permanentní licenci. Další služby mohou být kdykoliv dodány vzdálenou instalací, stejnou formou řešíme i pravidelné aktualizace softwaru. 

Daniel Ripel

office@fainjob.cz

Picture of Tomáš Žák

Tomáš Žák

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.