COVID-19

Všichni procházíme dobou, kterou jsme dosud nepoznali a kterou si nikdo z nás nepřál.

Ještě před týdnem či dvěma bychom dnešní situaci v Evropě či ve světě považovali za nemožnou. A už v ní žijeme a nevěříme….

My neumíme odborně pomáhat v oblasti zdraví, dovedeme si však představit, že pomůžeme ihned nebo v dobách těsně po restrikcích s udržením firmy při životě nebo s tím, aby firma neztratila zaměstnance a byla atraktivní i v budoucnosti, která snad bude opět veselejší než dnešní dny.

Všichni si procházíme nebo projdeme vlnou propadu, vzteku, vystřízlivění a pak zase budeme přemýšlet pragmaticky a bude nutné i hodně kreativně.

Rozhodli jsme se proto nabídnout, kapacitu pro pomoc na přípravu na krizi, záchranu firmy, zvýšit Vaší kapacitu nebo jen pomoci konzultací, radou či diskusí o tom, co vás trápí.

Obraťte se na nás, pokud cítíte potřebu diskuse či pomoci v níže uvedených tématech. Tato pomoc je určena primárně, ne však pouze, firmám do 100 zaměstnanců z regionu Severozápad.

Je zdarma (nebo dle dohody podle rozsahu, obsahu a vzdálenosti za náklady na dopravu) a zatím můžeme přislíbit pomoc určitě do konce května 2020.

Nabídka platí do vyčerpání našich kapacit (kapacit může být hodně i málo, otázkou je pouze téma, ale také forma pomoci).

Preferujeme samozřejmě výpomoc “na dálku”, ale rozhodně se nebráníme osobním jednáním. 

Výběr aktivit:

  • Krizový management (vedení projektu krize nebo moderace jednání týmů)
  • Outplacement/redukce počtu pracovníků (jak nepoškodit jméno firmy do budoucna) vč. interní a externí komunikace
  • Řízení likvidity (jednoduchý excel pro propočty výhledů, poradenství o prioritách)
  • Řízení nákladů (identifikace úspor, jak nepoškodit vztahy uvnitř i vně firmy)
  • IT (pro nastavení např. videokonferencí, skype atp., aby se lidé přestali setkávat v malých vydýchaných místnostech)
  • a další  …

Hodně zdraví, štěstí a síly Vám všem.

Gerhard Knop

Picture of Monika Harabišová

Monika Harabišová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.