Menu Zavřeno

E-Learningový kurz na MS Excel a kontingenční tabulky bere každý. Co ale třeba e-learning na využití AI neuronové sítě v Pythonu pro vaše podnikání?

AI
Keras 2.X

Neuronové sítě jsou velmi mocným nástrojem v oblasti umělé inteligence a strojového učení. Jsou velmi populární při rozpoznávání obrazu a zpracování přirozeného jazyka.

Neuronové sítě jsou zkrátka cool. Pracují jako náš mozek.

Při rozpoznávání obrazu napodobují lidský mozek a způsob, jakým vidí naše oči. Na obrázcích dokáže rozpoznat a analyzovat různé objekty a v případě zpracování přirozeného jazyka, jsou neuronové sítě užitečné třeba k navrhování dalších slov vašeho e-mailu, blogu, ale umí toho mnohem více… Mohou například pomoci vašemu podnikání.

Naučte se využít sílu KERAS ve váš prospěch

E-learningový kurz KERAS se zaměřuje právě na koncepty, které jsou základem regrese, jako jsou rozdíly mezi jednoduchou a vícenásobnou regresí a algebraickým problémem s více lineárními regresemi.

Dále na kurzu objevíte různé klasifikační techniky, jako jsou „Naive Bayes“ a „Mixture Gaussian“, a použijete je k řešení praktických problémů.  Naučíte se základní pojmy vícevrstvých neuronových sítí a způsoby, jak je úspěšně implementovat v prostředí Keras.

Uncle Python má knihovnu Keras

Keras je knihovna neuronových sítí v Pythonu, pomocí které vybudujete vlastní neuronové sítě pro vaše různá použití. Jde o uživatelsky přívětivou, modulární a intuitivní knihovnu, která umožňuje experimentovat s „deep“ neuronovými sítěmi.

Chcete se dozvědět více o tom, jak funguje neurální síť pro regresní a klasifikační techniky?

Prozkoumejte je sami v regresních a klasifikačních projektech a zaregistrujte se k tomuto e-learningovému kurzu.


O autorech e-learningu

Giuseppe Ciaburro

Je držitelem titulu Ph.D. v technické fyzice životního prostředí, spolu se dvěma magisterskými tituly. Jeho výzkum byl zaměřen na aplikace strojového učení při studiu městského zvukového prostředí. Působí v laboratoři Built Environment Control Laboratory na Università degli Studi della Campania Luigi Vanvitelli v Itálii.

Má více než 15 let praxi v programování (Python, R a MATLAB), nejprve pro oblast spalování a poté pro akustiku a regulaci hluku. Na svém kontě má několik vydaných publikací.


Barbora Štětinová

Barbora Štětinová

Je externí analytičkou a konzultantkou v komunitě Leadership Synergy Community. Působí v různých průmyslových odvětví (maloobchod, senzorika, výroba).

Za 13 let své práce v automobilovém průmyslu získala zkušenosti z oblastí datových věd a strojového učení. Byla součástí IT teamu, který implementoval „Data Science“ ve společnosti z oblasti Automotive  a angažovala se ve strategických projektech.

Je také autorkou a lektorkou tréninků s tématy datových věd ve firmě Elderberry. Specializuje se na analytické platformy MS Excel a Knime.

V současné době pracuje na e-learningovém kurzu Python s Keras pro publikování PACKT.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *