E-Learningový kurz na MS Excel a kontingenční tabulky bere každý. Co ale třeba e-learning na využití AI neuronové sítě v Pythonu pro vaše podnikání?

Neuronové sítě jsou zkrátka cool. Pracují jako náš mozek. Při rozpoznávání obrazu napodobují lidský mozek a způsob, jakým vidí naše oči. Na obrázcích dokáže rozpoznat a analyzovat různé objekty a v případě zpracování přirozeného jazyka, jsou neuronové sítě užitečné třeba k navrhování dalších slov vašeho e-mailu, blogu, ale umí toho mnohem více… Mohou například pomoci vašemu podnikání.
AI

Naučte se využít sílu KERAS ve váš prospěch

E-learningový kurz KERAS se zaměřuje právě na koncepty, které jsou základem regrese, jako jsou rozdíly mezi jednoduchou a vícenásobnou regresí a algebraickým problémem s více lineárními regresemi.

Dále na kurzu objevíte různé klasifikační techniky, jako jsou „Naive Bayes“ a „Mixture Gaussian“, a použijete je k řešení praktických problémů.  Naučíte se základní pojmy vícevrstvých neuronových sítí a způsoby, jak je úspěšně implementovat v prostředí Keras.

Uncle Python má knihovnu Keras

Keras je knihovna neuronových sítí v Pythonu, pomocí které vybudujete vlastní neuronové sítě pro vaše různá použití. Jde o uživatelsky přívětivou, modulární a intuitivní knihovnu, která umožňuje experimentovat s „deep“ neuronovými sítěmi. Chcete se dozvědět více o tom, jak funguje neurální síť pro regresní a klasifikační techniky? Prozkoumejte je sami v regresních a klasifikačních projektech a zaregistrujte se k tomuto e-learningovému kurzu.

Keras 2.X

O autorech e-learningu

Giuseppe Ciaburro

Je držitelem titulu Ph.D. v technické fyzice životního prostředí, spolu se dvěma magisterskými tituly. Jeho výzkum byl zaměřen na aplikace strojového učení při studiu městského zvukového prostředí. Působí v laboratoři Built Environment Control Laboratory na Università degli Studi della Campania Luigi Vanvitelli v Itálii. Má více než 15 let praxi v programování (Python, R a MATLAB), nejprve pro oblast spalování a poté pro akustiku a regulaci hluku. Na svém kontě má několik vydaných publikací.

Barbora Štětinová

Barbora Štětinová

Další články

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.